FIRMAST

Aero Airlines’i omanikeks on Eesti firma Aero Holding AS ja Finnair Ltd. Meie tegevus põhineb Finnairi kõrgetasemelisel hooldusel, koolitusel ja turundusel. Peakontor asub Tallinnas, kust juhitakse kõiki meie tegevusliine. Meie personal koosneb kogenud ja professionaalsetest lennundusalale spetsialiseerunud eestlastest ja soomlastest.

Meie sõiduplaanid on üles ehitatud ühe lennukitüübi kulutõhusale opereerimisele. Lendame ATR72 propellerturbiinlennukitega, milles on 68 reisijakohta. Lennukite ja meeskonna kasutamise efektiivne planeerimine aitab meil kulusid säästa. Enamik meie reisijatest jätkavad Helsingist Finnairi lendudel ja seetõttu algab Aero hommik linnadest sobival kaugusel Helsingist.

Tahame olla osa kasvavast Balti turupiirkonnast. Oleme oma positsiooni ära teeninud eelkõige seetõttu, et täidame kõiki Euroopa Liidu nõudeid reisilennuliikluse osas. Meie meeskonnad paiknevad kahes tugikohas, Tallinnas ja Tamperes. Aero ühendab Läänemere piirkonna maid ja meie personali hulgas on mitme Euroopa riigi spetsialiste.

Читайте также:  ATR72 LENNUK

admin